Zeki Topcu

Zeki Topcu: Başlıyoruz

Çiçeği burnunda kulubümüz, Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün gururla bitirdiği ilk sezonun ardından, 2014 sezonu çalışmalarını önceden de sizlerle paylaşmıştım.

Uzunca bir aradan sonra, verdiğimiz onca uğraşın ardından önümüzdeki hafta Pazar günü ZET Karting tesislerinde sezon açılışı yapmaya hazırlanıyoruz.

Öncelikle Şampiyonamızın ana sponsoru Alpet’e, yarışma sponsorümüz Çelikkaya Motors’a ve iletişim sponsorümüz Capital Radio’ya çok teşekkür ederiz.

Yarışmamıza güney kesiminden’de yaklaşık 7-8 aracın katılmasını bekliyoruz, bizde de minimum 20 araç olduğunu düşündüğümüzde toplamda 25-30 araçlık rekor bir katılımla yarışmayı gerçekleştirmek istiyoruz. Güney kesimdeki yarışmacılarlada temas kurabilmek için geçtiğimiz hafta Achna Speedway’deki yarışmaya katıldım ve oradaki yarışmacılarlada sohbet etme şansı yakaladım. Artık bizden biri diye adlandırdığımız Nicolas Patak arkadaşımızla da beraber temaslar gerçekleştirerek yarışmamıza katılımı artırmak için gerekli çalışmaları yaptık. Umarım temaslarımızın meyvelerini önümüzdeki hafta topluyor olacağız.

Her yazımda deyinmeden edemiyorum. “Güvenlik” ve “Disiplin”. bu iki konu bizim için çok önemli. 2014 belki bu konuda biraz daha fazla önlem almamız gerekecek. Tüm araçlarımız artık pilotlarımızla da beraber daha profesyonel bir seviyeye gelmeye başladılar. Doğal olarak hız da artınca tehlike de artıyor ama bizlerde güvenlik önlemlerini artırarak gerekli tedbirlerin tümünü almış olacağız.

2014’te Karting ile ilgili çalışmalarımız olduğunuda sizlerle paylaşmıştık. Ancak şu anda sizlerle paylaşamadığım ancak KKTC’de bir ilk niteliği taşıyacak bir proje içerisinde daha olduğumuzu yine ekibimle beraber hiç yapılmayan bir dalı bir kulvarıda daha adamıza getiriyor olduğumuzuda belirtmek isterim Nisan ayı içerisinde bunun da çalışmasını bitirip sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önümüzdeki hafta 23 Mart Pazar tüm Motorspor severleri ZET Karting’e bekliyoruz… Başlıyoruz..

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı