KKTC DRIFTYazarlarZeki Topcu

Zeki Topcu: “15’i de Arkada Bıraktık”

Evet acısıyla tatlısıyla bir sezon daha geride kaldı. Bu sezonda da planladığımız tüm faaliyetleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu başarı Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün başarısıdır;

Kulüp içerisindeki tüm yönetici ve görevli arkadaşlarım bir sezon boyunca büyük özveriler sergileyerek bu noktaya gelmemize yardımcı oldu. Her birine tek tek teşekkür ederim.

Bu başarı Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün başarısıdır;

Tüm Sporcularımız disiplinli bir şekilde kendilerinide geliştirerek, KKTC Motorsporlarının üst seviyelere gelmesini sağladılar. Yurtdışında büyük başarılara imza attılar. Her birine KKTC Motorsporlarına katkı sağladıkları için tek tek teşekkür ederim.

Bu başarı Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulubü’nün başarısıdır;

Gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlarda bizleri yalnız bırakmayan büyük bir camiamız var. Görevlisinin, sporcusunun yanında olan büyük bir camiamız var. Her birine tek tek teşekkür ederim. Bizleri hiçbir organizasyonumuzda yalnız bırakmayan Basın Mensubu arkadaşlarımıza tek tek teşekkür ederim. Organizasyonlarımızı gerçekleştirmemizde en küçükten en büyüğü katkısı olan tüm kişi ve kuruluşlara tek tek teşekkür ederim.

Ve son olarak sponsorumuz RAPA Limited’e sağladıkları büyük katkıdan dolayı sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

Artık 2015’in son durağına yaklaştık. Kısa bir süre sonra sezon sonu balomuzu gerçekleştirip, 2016 hazırlıklarına başlayacağız.

Yeni bir sezonda görüşmek üzere.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı