Zeki Topcu

Zeki Topcu: 2014 Rotamız Belli Oldu

Başarılarla kapattığımız bir sezonun ardından, şampiyonlar balomuzu 8 şubat’ta gerçekleştirmeye karar verdiğimizi sizlerle paylaşmıştım. Amacımız yarışmacılarımıza bir önceki senin ödüllerini takdim edip, 2014 takvimine de bir an evvel hazırlanmalarını sağlamak.

2014 senesi için Drift yarışmaları yanında, Karting yarışmaları da düzenlemeye karar verdiğimizi sizlere yayınladığımız duyurularla bildirmiştik. 5 yarışlık Drift şampiyonası yanında, 3 yarışlık olacak şekilde bir de karting kupası düzenleyip, Karting sporunun gelişmesinde, yeniden canlanmasında bir öncü olma görevini üstlendiğimizi belirtmek isterim.

Organizasyonlarını gerçekleştirmeyi planladığımız her iki dalda, 2014 senesi icerisinde KKTC motorsporları bünyesinde hizmet veren tüm pistleri de dahil edip, yarışmacılarımıza değişik pistlerde yarışma fırsatı vermek için de gerekli çalışmaları başlatmış bulunuyoruz.

Her iki takvimimizi de hazırlarken, hem KKTC’de hemde güney kesimde faaliyet gösteren diğer kulüblerin takvimleri ile yarışmalarımızı çakıştırmamaya çalıştık. Hemde Kıbrıs’ın kavurucu yaz sıcaklarından uzak durmaya çalıştık.

Drift yarışmalarımız, 22-23 Mart tarihinde başlayıp; 27-28 Nisan, 8-9 Haziran, 7-8 Eylül, 19-20 Ekim  tarihlerinde sona erecek şekilde planlanmıştır. Karting ise 13-14 Nisan, 19-20 Temmuz, 20-21 Eylül  tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Güzel düşüncelerle başlıyor olduğumuz bir sezonda, kulübüm adına, 2014 senesi içerisinde KKTC motorsporlarına emeği geçecek tüm Kulüp, Dernek ve Kurum yöneticilerine, tüm sporculara ve medya mensuplarına teşekkürü bir borç bilirim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı