KKTC DRIFTKKTC MotorSporlar

Zeki Topcu bir dönem daha başkan seçildi

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nde (KKOK) 6.Olağan Genel Kurul, KOOP-SEN lokalinde yapıldı. Zeki Topcu bir dönem daha başkan seçildi.

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nde 6.Olağan Genel Kurul yapıldı. Mali raporun okunup aklanması, faaliyet raporunun okunup aklanması, Yönetim Kurulu seçimi ve Dilek – Temenniler gündemiyle toplanan Genel Kurul, divanın oluşumu ile açıldı.

Mali Rapor ve Faaliyet raporu yönetim tarafından üyelere sunuldu. Oy birliği ile iki senelik raporlar aklandıktan sonra yeni dönem yönetim kurulu seçildi. Zeki Topcu’nun listesi onay alarak 1 dönem daha başkan seçildi. Genel Kurul sonunda teşekkür konuşması yapan Topcu, “Motorsporları için çalışmaya devam ediyoruz. Hedefimiz kulübü daha ileriye taşımaktır. Hepinize bize destek olduğunuz için teşekkür ederim” dedi.  İlk toplantıda görev dağılımının yapılacağı belirtilirken yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

Asil Üyeler: Zeki Topcu, Kani Avkıran, Hasan Sivri, Erdal Şamil, Simge Özkalp, Hamit Aygın, Süleyman Adalıer, Hasan İlker, İrfan Topcu, Pedram Gazi, Aykut Yegül (Y)

Denetleme Kurulu: Behiç Topcu, Ahmet Demiray, Cem Köseoğlu

Disiplin Kurulu: Öznel Kiriş, Tuğşad Ebeoğlu, Kaya Bekiroğlu

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı