KKTC DRIFTYazarlarZeki Topcu

Zeki Topcu: “2014’ten 2015’e Geçerken”

Her sezonun sonunda, o sezonu özetleyen ufak tefek bir şeyler yazmak lazım. Acısıyla, tatlısıyla, kırgınlıklarıyla, sevinçleriyle, hatalarıyla ve doğrularıyla bir sezonu geride bıraktık.

Sırası geldi yanlış yaptığımızı hissettiğimiz olaylardan ders çıkardık, bir daha ayni yanlışları yapmamak için aklımızın bir yerine notlar aldık. Sırası geldi takdir aldığımız organizasyonlar gerçekleştirdik, daha da iyisini yapmak için daha fazla gayret göstermeye çalıştık.

Hiçbir zaman maddi kaynak yaratma adına maddi zorluklar çeken sporcularımıza külfet olmadık, aksine 2015 sezonu için sporcularımıza ne gibi imkanlar sağlayabiliriz bunları tasarlamaya çalıştık.

Çok güzel bir şekilde bitirdiğimizi düşündüğüm 2014 sezonunun ardından 2015’in bomba gibi geleceğini bunun için şimdiden kolları sıvadığımızı açık ve net bir şekilde söyleyebilirim. Tam tarih henüz belli olmasada 2015’in startını Mart ayında vereceğimizin müjdesini vermek isterim. Tabi bunlardan da önce 2014’ün Şampiyonlar balosunu Şubat ayında Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’ne yakışan görkemli bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Benim gibi yaşlı kurtların daima ağzından düşürmediği bir laf vardır “Nerde o esgi yarışlar” diye. Merak edenler için söyleyim o eski yarışlar yani birlik, beraberlik yardımlaşma ve kardeşlik şimdilerde Drift sporcuları arasında yaşanmaktadır. Bu sebeble tüm KKOK camiasına teşekkürü bir borç bilirim.

Başta Şampiyon Celal Bozbeyli’yi, şampiyonayı ikinci sırada tamamlayan Kerim Beşok’u, şampiyona üçüncüsü Enver Haskasap’ı ve dereceye giren diğer sporcularımızla, sezon içirisinde yarışma cesaretini gösteren tüm sporcularımızı tebrik ederim.

Öncelikle hem sportif yönlerini durmadan geliştiren, hem de camia içerisinde bir aile ortamı yaratmamızda katkıları olan tüm sporcularımıza ve bu ortama katkı koyan tüm görevlilerimize, Şampiyonamıza, medya tarafında büyük katkı koyan Damalıbayrak ekibine, 2014 Sezonuna katkı koyan tüm sponsorlarımıza, tüm organizasyonlarda gerek iş, gerek aile yaşantısından ödün vererek geceli gündüzlü emek veren ve adlarının tek tek buraya yazılmasını hak eden Seyfullah Alkani, Erdal Şamil, Süleyman Adalıer, Hamit Aygın, Çağın Özılgaz, Hasan Sivri, Hasan İlker, Kani Avkıran, İrfan Topcu, Mehmet Karzaoğlu ve Nicholas Patac’a (thank you for your cooperation nikolas) KKOK camiası adına teşekkürü bir borç bilirim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı