KKTC MotorSporlarKKTC RALLİTigin KişmirYazarlar

Tigin Kişmir: Ralliyi çok özlemiştik

Pandemiden dolayı uzun bir süre ara vermek zorunda kaldığımız Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası ve Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası ilk yarışlarını tamamladık.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası ilk rallisinin sponsoru Limasol Sigorta oldu. Ralli şampiyonamıza geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Limasol sigorta ile başlamamız bizler için ayrı bir motivasyon yarattı. Ülkemizde yaptıkları işlerle marka değeri olan bu iki güzide kurumun birlikte faaliyet yapması organizasyona da apayrı bir heyecan katmıştır.

İlk rallimiz Lefkoşa surlar içi bölgesinde bulunan Belediye pazarı yanında bulunan Kantin Cafe önünden start aldı. İlk gün Cemsa Sporting tesislerinde gerçekleştirilen seyirci özel etabıyla tamamlandı. Çok yoğun seyirci önünde geçilen ilk gecenin birincisi Skoda R5 arabasıyla Fikri Macila – Doğa Koyuncu ikilisi oldu.

İkinci gün altı özel etap geçildi ve rallinin birincisi yarışa hızlı başlayan Fikri Macila oldu. Rallinin finişi yine başladığı yerde yapıldı ve muhteşem bir kalabalık izleyici önünde ralliye katılan ve başarılı olanlara ödülleri Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker tarafından takdim edildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı