DiğerTürkiye Motor Sporları

Sona Antalya’da yarışacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışı, 9-10 Kasım tarihleri arasında Antalya Kemer’in eşsiz doğasında yapılıyor. Yarışa Kıbrıslı sporcu Sona Singh de katılıyor.

4 yarıştan oluşan şampiyonanın üçüncü mücadelesi 9-10 Kasım tarihleri arasında Kemer Enduro Motosiklet Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek. Yarışlar, 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında organize edilecek. 9-10 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası’nın Kemer yarışına Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yüzlerce endurocunun yanı sıra Kıbrıslı sporcu Sona Singh de katılacak.

Türkiye’nin en iyi endurocularını bir araya getirecek şampiyonada yarışçılar, ekstrem parkurda izleyenlere adrenalin dolu bir gün yaşatacak. Kemer Enduro Parkuru çam ağaçlarıyla çevrili, atlama rampaları, kaya geçişleri ile derin vadilerin yer aldığı yüksek kondisyon isteyen bir yarış parkuru olarak dikkat çekiyor. 9 Kasım 2019 Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanları ektsrem parkurunda yapılacak. 10 Kasım 2019 Pazar günü Kuzdere Enduro parkuru hem motosiklet hem de ATV’ler zorlu bir mücadeleye tutulacak.

Sezonun ikinci yarışına kendine ait olmayan bir ATV ile katılan sporcumuz Sona Singh, sınıfında ikinci olmayı başarmıştı. Başel Holding, Polaris, DJI ve GoPro sponsorluğunda yarışacak olan Singh, Polaris Scrambler 1000XP marka ATV aracıyla start alacak. Hedefinin bu yarışı kazanmak olduğunu söyleyen Singh, Kasım ayı sonunda yapılacak yarışa da katılmayı hedeflediğini ve sezonu podyumda bitirmek istediğini açıkladı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı