KKTC KLASİK OTOMOBİL

Slalom’da favoriler kazanmayı bildi

Yıldıray Debreli Slalom Şampiyonası’nın üçüncü yarışı 29 Ağustos 2016 Pazartesi akşamı Cemsa Karting Pisti’nde yapıldı. 7 kategori üzerinden yapılan yarışta favoriler zirvede yer almayı başardı.

Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü’nün (KKKSOK), Dünya Oto sporsonluğunda organize ettiği 2016 Yıldıray Debreli Klasik Otomobil Slalom şampiyonası’nın üçüncü yarışı 29 Ağustos 2016 Pazartesi akşamı yapıldı.

slalom-da-favoriler-kazanmayi-bildi1

Cemsa Karting Pisti’nde daha önce kullanılmayan ve en uzun pist şekillerinden birinde düzenlenen Slalom yarışında günün en iyi derecesini B Kategorisinde Ford Escort aracıyla mücadele eden Aykut Sokollu elde etmeyi başardı. D Kategorisinde Mini aracıyla mücadele eden Coşkun Gürel ikinci en iyi dereceyi elde ederken, C Kategorisinde VW Beetle aracıyla yarışan Arcan Yiğit üçüncü en iyi zamanı yaptı. Mercedes kategorisinde Akın Demirağ, A Kategorisinde Taner Gerçel, E Kategorisinde Turgut Bürüncük ve Bayanlar Kategorisinde Oya Konat ilk sırada yer alan isimler oldu.

Tüm kategorilerde çekişmenin yaşandığı ve 57 yarışmacının mücadele ettiği slalom yarışının ödül töreni yarışın ardından Cemsa Karting Pisti’nde yapıldı.

1-2016-slalom-sampiyonası-3-mercedes-kategorisi

2-2016-slalom-sampiyonası-3-a-kategorisi

3-2016-slalom-sampiyonası-3-b-kategorisi

4-2016-slalom-sampiyonası-3-c-kategorisi

5-2016-slalom-sampiyonası-3-d-kategorisi

6-2016-slalom-sampiyonası-3-e-kategorisi

7-2016-slalom-sampiyonası-3-bayanlar-kategorisi

8-2016-slalom-sampiyonası-3-genel-klasman

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı