TOSFED

Simin Bıçakcıoğlu’na bir ödül daha

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda kırılması zor bir rekora imza atarak son 5 yılın Kadın Pilotlar Şampiyonu olan Simin Bıçakcıoğlu’na bir ödül de Uluslararası Radyocular Birliği(IRU)’nden geldi.

Her yıl düzenlenen “Alkışı Hak Edenler” ödüllerinde bu yıl Simin Bıçakcıoğlu “Alkışı Hak Eden Kadın Sporcu” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Uluslararası Radyocular Birliği(IRU) tarafından 8’incisi düzenlenen “Alkışı Hak Edenler” ödül töreni 8 Aralık 2016 Perşembe günü Ankara’da gerçekleşti. Televizyon, gazete, kültür sanat, şehircilik, siyaset gibi birçok alanda isim ve kuruluşa ödül verilen gecede “Alkışı Hak Eden Kadın Sporcu” ödülü; kırılması zor bir rekora imza atarak son beş yılın Kadın Pilotlar Şampiyonu olan Simin Bıçakcıoğlu’na verildi.

Simin Bıçakcıoğlu kazandığı ödül ile ilgili yaptığı açıklamada; “2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Kadın Pilotlar Şampiyonu olmamın benim için ayrı bir önemi var. Birincilik serimi 5 yıla çıkardım ve Türkiye Ralli Şampiyonası’nda kırılması zor bir rekora imza attım. Uluslararası Radyocular Birliği tarafından düzenlenen bu gecede onure edilmek mutluluk verici. Bu ödüle beni layık gören ve beni gönülden destekleyen herkese teşekkür ediyorum.”  dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı