FORMULA 1

Schumacher Yürümeye Başladı İddiası Yalanlandı

İki sene önce kayak kazası geçiren Formula 1’in efsane pilotu Michael Schumacher’in yürümeye başladığı dedikodularına menejeri son noktayı koydu.

Michael Schumacher’in menejeri Sabine Kehm, Almanya’da yayınlanan Bunte dergisinin “Christmas Mucizesi” başlıklı haberinde, Michael Schumacher’in terapist eşliğinde küçük adımlarla yürümeye başladığı, ayrıca bir kolunu kaldırabildiği haberini sert bir dille yalanladı.

7 kez Formula 1 Dünya Şampiyonu, 46 yaşındaki Michael Schumacher’in yürüyebildiği iddialarına karşı Kehm, bu tip spekülasyonların çok sorumsuzca olduğunu ve onları açıklama yapma zorunda bıraktığını söyledi. Schumacher’in sağlık durumundaki gizliliğin çok önemli olduğunu söyleyen Kehm, bu haberlerle hayranlarının boş yere umutlandığını da sözlerine ekledi.

Sabine Kehm’in açıklamalarının ardından Bunte dergisinin sözcüsü derginin verdiği bilgilerin arkasında durduğu açıklamasını yaptı.

Michael Schumacher yaklaşık iki yıl önce kayak kazası geçirerek başını kayaya çarpmış ve 1 yıl komada kaldıktan sonra evinde kurulan özel bir kliniğe alınmıştı. Schumacher’in tedavisine evinde devam ediliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı