KKTC KLASİK OTOMOBİL

Reyer Petrol Hazine Avcılığı yapılıyor

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği, Dikmen Belediyesi 11 Meşale Festivali etkinlikleri kapsamında ve Reyer Petrol Sponsorluğunda bu sene üçüncü kez Klasik Otomobil Hazine Avcılığı gerçekleştiriyor.

Dikmen Belediyesi’nin her sene gerçekleştirdiği 11 Meşale Festivali kapsamında 2015 ve 2016’nın ardından bu sezon üçüncü kez klasik otomobil hazine avcılığı etkinliği yapılıyor. 5 Temmuz 2017 Çarşamba akşamı yapılacak olan etkinlik, art arda üçüncü kez Reyer Petrol sponsorluğunda yapılacak.

Dikmen belediyesine bağlı 11 köyde saklı bulunan noktaları, verilecek ipuçları ve fotoğraflarla bulmaya çalışacak olan katılımcılar, buldukları noktalarda sorulacak eğlenceli sorulara da doğru cevapları vermeye çalışacaklar. Geçmiş yıllarda renkli görüntülere sahne olan ve yılda bir kez yapılan hazine avcılığına bu yıl da yoğun bir katılım bekleniyor.

Start Reyer Petrol önünde yapılacak
5 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 18.30’da Dikmen girişinde bulunan Reyer Petrol İstasyonu’nda kayıtlar ve kapı numaralarının teslimi yapılacak. Tüm işlemlerin bitişiyle birlikte takribi 19.15’de ilk araç start alacak. Kapı numaraları yine kura usulüyle belirlenecek ve saklı hazinelerin bulunması başlanacak. Belirlenen noktalarda verilecek izaz ikramlar eşliğinde diğer bulunması gereken noktanın fotoğrafı verilip, etkinliğin son bulacağı noktaya varmaya çalışılacak. Etkinlik, verilecek akşam yemeği ve konser eşliğinde son bulacak.

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği, 2017 Klasik Otomobil Şampiyonası kapsamında yapılacak olan yarışa katılacak olan dernek üyeleri 10’ar puan alacaklar. Kayıt işlemlerinin ise 5 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 14.00’e kadar devam edeceği duyuruldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı