KKTC DRIFT

Rapa Drift’te Kayıtlar Kapandı, Tanıtım Yapıldı

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün organize ettiği, 2016 KKTC Rapa Drift Şampiyonası üçüncü ayak yarışı kayıtları kapanırken, yarışa 29 yarışmacı kayıt yaptırdı. Kayıtların kapanmasının ardından konvoy şeklinde Lefkoşa Mehmet Akif Caddesi’ne gidilerek yarışın tanıtımı yapıldı.

5 Haziran 2016 Pazar günü Cemsa Karting Pisti’nde yapılacak olan 2016 KKTC Rapa Drift Şampiyonası üçüncü ayak yarışı hazırlıkları tamamlandı. 4 Haziran 2016 Cumartesi günü yapılan serbest antrenmanların ardından ekipler yarışı beklemeye geçtiler.

2

Daha önce Gazimağusa’da yapılan yarış öncesi konvoy halinde şehir turu organize eden Kulüp, bu kez Lefkoşa Mehmet Akif Caddesi’ne konvoy halinde giderek yarışın tanıtımını gerçekleştirdi. Pronto çemberi olarak bilinen yerde araçların tümünün dizilmesi ve Dj Hasann’ın setleri eşliğinde Angelo Ajans mankenlerinin tanıtımını yaptığı etkinlik dikkatleri çekti.

3

Yarışa 29 ekip

Sezonun üçüncü yarışı için 29 yarışmacı kayıt yaptırırken sezonun en hızlı yarışı için heyecanlı bekleyiş başladı. Uzun bir yaz arası öncesi yapılacak olan yarışa yarışmacılardan sezonun en yüksek katılımı gerçekleşirken seyircilerin de piste akın etmesi bekleniyor.

4

Seyircilerin şampiyonlarla drift yapma fırsatı olacak

Ayrıca kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre seyircilerin piste girerken alacağı biletlerin üzerinde yazan numaralara göre yapılacak çekiliş sonunda yarışmanın finalistleri ve baş hakemi Nicolas Patak ile drift yapma fırsatı yakalayacağı belirtildi.

Yarışın sıralama turları 14.15’de, finallerin yapılacağı ikili çıkışlar ise 16.00’da başlayacak.

2016-rapa-drift-3-uncu-yaris-kayit-listesi

5

6

7

8

9

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı