KKTC RALLİKKTC TIRMANMA RALLİ

Ralli ve Tırmanma şampiyonları kupalarını alıyor

Şeker Sigorta 2017 Kuzey Kıbrıs Ralli ve Tırmanma Şampiyonası ödül töreni 6 Aralık 2017 Çarşamba akşamı Girne Dome Hotel’de yapılıyor.

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun (KKTOK) organize ettiği Şeker Sigorta 2017 Ralli ve Şeker Sigorta 2017 Tırmanma Şampiyonası ödül töreni 6 Aralık 2017 Çarşamba akşamı Girne’de bulunan Dome Hotel’de yapılıyor. Saat 20.00’de başlayacak olan ödül törenine KKTOK’nin tüm sporcuları davet edildi.

Gecede, Rauf Denktaş-Derviş Savarona ikilisi ralli şampiyonluklarının, Deniz Denner-Ömer Topçu ikilisi ise tırmanma şampiyonluklarının kupalarını teslim alacaklar. İki dalda da tüm sınıflarda dereceye girenlerin kupalarını alacağı törende ayrıca KKTOK’nin halka açık oylamaya sunduğu yılın başarılıları anketinin de sonuçları açıklanıp ödülleri verilecek.

KKTOK Başkanı Tigin Kişmir: “2017 bizim için yorucu fakat güzel bir sezon oldu. Sezon sonunda sporcularımıza ödüllerini takdim etmekten onur duyacağız. 2017 sezonunda bize katkı koyan tüm sponsorlarımızı, tüm sporcularımızı ve değerli basınımızı geceye davet ediyorum.” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı