KKTC OFF-ROAD

Plümer’de 18 ekip mücadele edecek

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği’nin organize ettiği 2017 KKORD Off Road Şampiyonası’nın dördüncü ayağı, 17 Eylül 2017 Pazar günü Plümer Koruluğu’nda yapılıyor. Yarışa 18 ekip kayıt yaptırdı.

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği’nin (KKORD) organize ettiği 2017 KKORD Off Road Şampiyonası dördüncü yarışı, Plümer Koruluğu’nda yapılıyor. “BU YOLUN ÇIKIŞI VAR” sloganı ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ve Spor Dairesi’nin katkılarıyla organize edilen Off Road Şampionası’nda sezonun dördüncü yarışı, Baştaşlar Construction’ın ana sponsorluğunda, yenilenen ve yaklaşık 1.9 kilometre uzunluğundaki Plümer off road etabında yapılacak.

18 ekip mücadele edecek
Yarışın kayıt işlemleri tamamlanırken, 18 ekip yarışa kayıt yaptırdı. 4 kategoride yapılacak yarışta; Sınıf 1, Sınıf 2 ve Sınıf 4’te dörder ekip, sınıf 3’te ise altı ekip, birincilik mücadelesi verecek. Güneyden de dört ekibin katılacağı yarışta beş ekip ilk kez start alacak.

Start 10.00’da, ödül töreni 15.30’da
Bu sezon değiştirilen ve ralli sprint formatıyla yapılan yarışlar daha akıcı hale gelirken, 10.00’da başlayacak yarışta ekipler ikişer kez parkura çıkıp ikişer tur atacak ve 15.30’da yapılması planlanan ödül törenininde dereceye giren ekipler kupalarını alacak.

Baştaşlar Plümer Off Road Yarışı Ek Yönetmelik için tıklayınız..
Baştaşlar Plümer Off Road Yarışı Kayıt ve Teknik Kontrol Formu için tıklayınız..

Kayıt Listesi;

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı