KKTC MotorSporlarOsman PozanYazarlar

Osman Pozan: Başarılı bir yılın sonu


Herkese merhaba;

2019 yılını geride bırakırken ülkemiz adına başarılı bir Motorsporları yılı olduğunu söyleyebilirim. Büyük özveriyle sürdürülen Motorsporları organizasyonları ülkemizde gerçekten hak ettiği yere tam olarak gelmedi diye düşünüyorum ancak tüm bu kısıtlamalara rağmen yöneticiler ve sporcuların emeğini göz ardı edemeyiz.

Ülkemiz dışında da neredeyse tüm branşlarda başarılı bir yıl oldu. Gerek organizasyonlar, gerekse sporcularımızın başarısı adeta bu sporun kanımızda olduğunun göstergesi. Bunlardan bahsedecek olursak; rallicilerimizin Türkiye’de göstermiş oldukları başarılar, Offroad pilotlarının yurt dışındaki başarıları,  drift pilotlarının Avrupa ülkelerine kadar uzanan başarıları ve büyük bir gurur yaşadığımız KUZEY KIBRIS OTOMOBİL KULÜBÜ’nün ülkemizde gerçekleştirdiği profesyonel organizasyonlar ve adamıza gelen yabancı şampiyon pilotlar her şeyin başarılabileceğinin örneği oldu bu yıl. Bir kez daha KKOK yönetimini ve NEU drift ekibini kutluyorum.

Beni en çok mutlu eden bir olay da karting. Biliyorsunuz ki karting sporunu tozlu raflardan kaldırmak ve ülkemize kazandırmak adına büyük uğraşlar, çabalar göstermiştik. Karting sporunun devam ettiğini görmek de yine bizleri, ülkemiz sporu adına mutlu ediyor. Genç pilotlarımızın İtalya’da gösterdikleri çabalar takdire şayan. Umarım ileriye gitmeye devam ederler.

2020 yılında tüm kurum, kulüplere ve tüm sporculara hayırlı olmasını diler 2019 yılında başarılı olan sporcularımızı da tebrik eder başarılarının devamını dilerim.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı