KKTC MotorSporlarKKTC OFF-ROAD

Offroadculardan 44 araçlık gezi

Dağ-Çamur Offroad Grubu ve Doğacı Offroad’un ortaklaşa organize ettiği Offroad Doğa Gezisi, 5 Ocak 2020 Pazar günü yapıldı.

Yağmurlu havaların gelmesiyle Offroad severler doğa gezisi yaparak çamurun tadını çıkardı. Mağusa’nın offroad grubu Doğacı Offroad ile Girne’nin offroad grubu Dağ-Çamur Offroad Grubu’nun ortak organizasyonu ile yapılan geziye 44 araç katıldı.

Dağ-Çamur Offroad grubu sabah saatlerinde Girne’de toplanıp Lefkoşa’ya haraket etti. Ordan Geçitkale’ye hareket eden Offroad severler, Mağusa toplanıp Geçitkale’ye hareket eden Doğacı Offroad Grubu ile buluştu. Daha sonra topluca hareket edilerek Ağıllar Köyü üzerinden toprak parkurdan Ötüken’e doğru doğa gezisine başlandı.

Gezisinin bir sonraki durağı Mağusa Glapsides plajı yanında olan doğal kum tepeleri ve çamur alanlarıydı. Orada şenlik havasında oyunlar oynandı. Tatlı ve döner standları kuruldu. Gün sonunda herkes mutlu bir şekilde Mağusa’dan ayrıldı.

Organizatörlerden alınan bilgiye göre Şubat ayında yeniden yapılacak olan gezi için çalışmalar başladı. Bir sonraki gezinin Girne bölgesinde olacağı duyuruldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı