KKTC OFF-ROAD

OFF-Road’da Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kuzey Kıbrıs Off-Road Derneği’nin (KKORD) 2016 sezonu takvimini açıklamasının ardından, sporcularla görüş alışverişi yapmak için 9 Ocak Cumartesi günü Gönyeli Sosyal Aktiviteler Merkezi’nde (SAM) bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda, KKORD Başkan Hakan Kofalı ve yönetim kurulu üyesi Ahmet Baştaş sunum yaparken toplantıda şampiyonanın sportif direktörlüğünü üstlenecek Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulubü yetkilileri Kani Avkıran ve İrfan Topcu’da hazır bulundu.

Şampiyona genel kuralları hakkında sporculara bilgilerin verildiği toplantıda, 2016 sezonunda güvenlik kurallarından ödün verilmeyeceği ve araçları daha detaylı bir teknik kontrolden geçirecekleri sporculara aktarılırken 2016 sezonunda geçmiş yıllara göre bir değişikliğe gidilerek yarışmalarda bir aracı yalnızca bir sürücünün kullanabileceği kuralınında getirildiği aktarıldı.

2016 sezonu teknik komiserliğini ise Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulubü tarafından lisanslı teknik kontrol komiseri olarak görevlendirilen Necip Tunç  gerçekleştirecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı