DiğerKKTC MotorSporlar

Motodrag yarışına 49 kayıt!

Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu’nun organize ettiği KKTC 2019 Motodrag Şampiyonası’nda sezonun ilk yarışı Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu üzerinde, Serhatköy alt-üst geçidi ile Mevlevi Çemberi arasında yapılıyor. Yarışa 49 yarışçı kayıt yaptırdı.

KKTC 2019 Motodrag Şampiyonası, 7 Nisan 2019 Pazar günü yapılacak yarış ile başlıyor. Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu’nun organizatörlüğünde; Güven Sigorta, Lungo Cafe, Capital Radyo ve Capital Türk’ün katkılarıyla yapılacak yarış, Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu üzerinde, Serhatköy alt-üst geçidi ile Mevlevi Çemberi arasında gerçekleştirilecek.

Kayıt işlemlerinin tamamlandığı yarışa güneyden de büyük ilgi var. 2 sınıfta yarışma hakkı tanınan yarışçılar 6 sınıfta birinci olmak için mücadele verecek. Güneyden 10 isim kayıt yaptırırken özellikle 1000cc Modifiyeli 1, 1000cc Modifiyeli 2 ve 1000cc Modifiyeli 2 Pro sınıflarında katılım yüksek olurken büyük  çekişme yaşanması bekleniyor.

Yarış 7 Nisan 2019 Pazar günü yapılacak. İkili mücadelelerin 12.00’de başlayacağı yarışın ödül töreni, birincilerin belirlenmesinin ardından takribi 16.00’da yapılacağı duyuruldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı