KKTC MotorSporlarKKTC OFF-ROAD

KYOFF 2020’yi yeniden planlıyor

Kyrenia Offroad Derneği Yönetimi, Haziran ayı sonu itibariyle yarış yapabilecek şekilde bir planlama yaparak taslak takvimin oluşturdu.

KKTC Offroad Ralli-Raid şampiyonası organizatörü olan Kyrenia Offroad Derneği (KYOFF), Covid-19 Pandemisi nedeniyle ara verilen yarışlara yeniden başlamanın hesaplarını yapıyor. Telekonferans yoluyla toplantılarını gerçekleştiren KYOFF Yönetimi, Haziran ayı sonunda yarışlara izin verilmesi halinde başlayacak bilecek şekilde planlamasını gerçekleştirdi.

“Cyprus Offroad Attack”, “24 Saat Offroad Yarışı” ve “Afrodisia Cyprus Ralli-Raid” isimleriyle marka yarışlar yaparak 3 yarışlık şampiyonasını her yıl düzenli bir şekilde hayata geçiren KYOFF, bunun yanında 3 yarışlık Offroad Sprint şampiyonası da yapıyordu. Yılın ilk yarısının geride kalacak olmasıyla Sprint şampiyonasını özel kupa şeklinde tek yarış olarak Kasım ayında düşünen KYOFF, Offroad Ralli-Raid şampiyonasına ise 28 Haziran’da başlamayı planlıyor.

28 Haziran 2020 Pazar günü “Cyprus Offroad Attack” ile ilk yarışını yapmayı planlayan KYOFF, 19-20 Eylül 2020 tarihleri arasında “24 Saat Offroad Yarışı”nı yapmayı ve 23-25 Ekim 2020 tarihleri arasında da “Afrodisia Cyprus Ralli-Raid” yarışını yapmayı düşünüyor. Şu an için taslak olarak yayınlanan takvimin önümüzdeki günlerde resmiyet kazanması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı