KKTC DRIFTKKTC KLASİK OTOMOBİLKKTC OFF-ROADKKTC RALLİ

Kulüpler 2017 planlaması için toplandı

Ülkemizde faaliyet gösteren motorsporları kulüp,kurum ve derneklerinin yöneticileri, 2017 sezonu planlaması ve fikir alışverişi için toplantı gerçekleştirdi.

2017 motorsporları sezonu için hazırlıklar sürerken, faaliyet gösteren kulüp, kurum ve dernek yetkilileri bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular. Verimli geçen toplantıda, 2017 sezonunda etkinliklerin minimum düzeyde çakışması için çalışmalar yapıldı.

Toplantıda; Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği adına Başkan Hakan Kofalı ve Yönetim kurulu üyesi Hulus Eren, Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü adına Başkan Zeki Topcu ve Yönetim Kurulu üyesi İrfan Topcu, Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu adına Başkan İbrahim Önderoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Gülok ile Uğurcan Yaşamsal, Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü adına yönetim kurulu üyeleri Osman Kunt, Mahmut Sokollu ve İlker Yatman, Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği adına Başkan İnanç Babaliki ve yönetim kurulu üyesi Burçin Aliusta ve Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu adına Başkan Hüseyin Andaç hazır bulundu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı