KKTC KLASİK OTOMOBİLKKTC MotorSporlar

KTKOD’nin ilk etkinliği Pandemi kısıtlamalarına takıldı

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD), 28 Mart 2021 Pazar günü düzenlemeyi planladığı geziyi, ileri bir tarihe erteledi.

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD), 2021 sezonunu, 28 Mart 2021 Pazar günü gerçekleştirmeyi planladığı Tekerlekler Cirilensinsin gezisi ile açacaktı fakat Bakanlar Kurulu’nun Pandemi kısıtlamaları çerçevesinde aldığı Pazar günleri sokağa çıkma yasağının uzatılma kararı ile organizasyon ertelendi.

KTKOD tarafından yapılan açıklama şu şekilde;
“Değerli klasik sever dostlarımız.
28 Mart Pazar günü gerçekleştirmeyi düşündüğümüz yılın ilk klasik otomobil faaliyetimiz olan Cafe No:8 sponsorluğunda ve Gazimağusa Belediyesi himayelerindeki “10. Tekerlekler Cirilensin Gezi / Sergi”  organizasyonumuz, bakanlar kurulu tarafından açıklanan Pandemi kısıtlamaları ve yasakları nedeniyle ileriki bir tarihe ertelemek zorunda kaldık. Pandemi kısıtlamalarının kaldırılmasının hemen ardından faaliyetimizi en iyi şekilde yapacağımızı, içimizdeki klasik özlemini en iyi şekilde gidereceğimizi belirtir, ilk buluşmamıza kadar sağlık ve sıhhat içerisinde olmanızı temenni ederiz.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı