KKTC KLASİK OTOMOBİL

KTKOD’de yeni dönem

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nde (KTKOD) 7. Olağan Genel Kurul yapıldı. Burçin Aliusta’nın tek aday olarak katıldığı genel kurul sonunda yeni yönetim kurulu belirlendi.

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nde iki yılda bir yapılan Olağan Genel Kurul’un yedincisi 7 Şubat 2018 Çarşamba akşamı yapıldı. Mali ve Faaliyet raporlarının okunup aklanmasının ardından 2018-2019 sezonlarında görev yapacak yeni yönetim kurulu seçildi.

Yakın Doğu Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan  Sağlık Bilimleri Fakültesi Suat Günsel Konferans ve Toplantı Salonu’nda yapılan genel kurulda, son iki yıldır başkanlık görevini yürüten İnanç Babaliki, görevi Burçin Aliusta’ya devretti. Üyelerden onay alan Aliusta’nın listesinde ise İnanç Babaliki, Ali Köroğlu, Olgun Bıçak, İsmet Tufan, Murat Osmanoğlu ve Fatoş Arca bulunuyor. Yedek üyeler Talmaç Başkaya ve Tolga Tekin olurken, Onur Kurulu Osman Çakal, Murat Muslu, Hüseyin Eylenceli ve Coşkun Gürel’den oluştu. Denetleme Kurulu’nda ise Mine Babaliki, Bülent Evsal, İsmihan Yorgancı ve Derya Aliusta yer aldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı