TOSFED

Körfez’de Dolu Dolu Haftasonu

2015 Türkiye Pist Şampiyonası ve TOSFED Pist Kupası’nın ikinci yarışları, Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü organizasyonu ile bu hafta sonu İzmit Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştiriliyor.

2015 Türkiye Pist Şampiyonası ve TOSFED Pist Kupası ikinci yarışları, Toshiba ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi katkıları ile kısa adı KOSDER olan Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından 4-5 Temmuz tarihlerinde İzmit Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştiriliyor.

4 Temmuz Cumartesi sabahı idari ve teknik kontrol ile başlayacak olan TOSFED Pist Kupası, brifing, resmi antrenmanlar ve sıralama turları ile devam edecek. Sıralama turlarının ardından, 14:45’de Kategori 3 ilk yarışı başlayacak. 12 turluk yarışın ardından 15:45’de pit kapıları bu kez Kategori 1 ve Kategori 2 pilotları için açılacak. Tüm kategorilerin ikinci yarışlarının ardından 18:30’daki ödül töreni ile TOSFED Pist Kupası 2’nci ayağı sona erecek.

5 Temmuz Pazar günü Türkiye Pist Şampiyonası 2’nci ayağında ise Süper ve Maxi grupların ikişer yarışı koşulacak. Sabah resmi antrenmanlar sonrasında saat 14:10’da başlayacak 20 turluk bu dört yarışın büyük heyecana sahne olması bekleniyor.

Pistte sezonun ikinci randevusu, 18:00’deki ödül töreni ile son bulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı