KKTC KLASİK OTOMOBİLKKTC MotorSporlar

Klasik otomobil kulübü Cumhuriyet Rallisi’ne hazırlanıyor

Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü’nün organize ettiği “9.Uluslararası Cumhuriyet Klasik Otomobil Rallisi”ne geri sayım başladı.

15 Kasım KKTC Cumhuriyet Bayramı resmi kutlamaları kapsamında, Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü, 16 Kasım 2019 Cumartesi günü 9. Uluslararası CUMHURİYET Klasik Otomobil Rallisi’nin birinci bacağı CUMHURİYET Slalom yarışını ve 17 Kasım 2019 Pazar günü ikinci bacağı olan CUMHURİYET Rallisi’ni düzenliyor.

9.Uluslararası Cumhuriyet Klasik Otomobil Rallisi, Slalom yarışı, KKTC Başbakanlığı’na bağlı Uyuşturucu İle Mücadele Komisyonu ile işbirliği içinde, 16 Kasım 2019 Cumartesi günü Cemsa Karting Tesisleri – Lefkoşa’da yapılacak. İlk araç saat 15.00’de start alacak. 8 sınıfta yapılacak mücadele sonunda dereceye girenlere kupaları takdim edilecek. Slalom yarışına katılanlara 2019 Disiplin Ralli Şampiyonasında ekstra 5 puan verilecek.

Ralli, 17 Kasım 2019 Pazar günü saat 10.00’da Lefkoşa’da KKTC Dışişleri Bakanlığı önünden verilecek startla başlayacak. Faruk Tekstil Tic. Ltd. Şti. ile İstanbul Perde ve Mefruşat Ltd. sponsorluğunda yapılacak ve Almanya ve Türkiye’den ekiplerin de yarışacağı rallide 4 SHT geçilecek ve Lefkoşa’da son bulacak. Rallinin ardından yemek verilecek ve dereceye girecek ekiplere ve 2019 Disiplin Ralli Şampiyonası’nda dereceye girecek Pilot ve Co-Pilotlara ödülleri verilecek. Slaloma ve Ralliye katılım müracaatı en son 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 14.00 olarak açıklandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı