KKTC MotorSporlarKKTC OFF-ROAD

KKORD ve UMK’den anlamlı destek

Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği (KKORD) ile Başbakanlığa bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu (UMK), Ramazan Bayramı öncesi Lefkoşa Surlariçi’nde çocuklara bayramlık kıyafet dağıttı.

Pandemi nedeniyle yarışlarını erteleyen ve sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veren Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği, Başbakanlığa bağlı Uyuşturucuyla Mücadele Komisyonu İşbirliğiyle, “Sevgi damlasından mutluluk  denizine” sloganıyla surlariçi ihtiyaçlı çocuklara sponsorların da katkılarıyla bayramlık kıyafet dağıttı.

KKORD Başkanı Hulus Eren yaptığı açıklama ile içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde yarış organizasyonu yapmayı ve sağlığı riske atmayı düşünmediklerini, bu nedenle 16 Mayıs tarihinde yapılması planlanan Offroad Sprint yarışını ileri bir tarihe ertelediklerini açıkladı.

Her zaman sosyal sorumluluk projelerine önem veren KKORD Yönetimi, bu sene de pandemi nedeniyle ertelenen yarışların yerine sosyal sorumluluk projelerine daha çok eğileceklerini açıkladılar. Eren ayrıca 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü kısıtlı sayıda üyenin katılımıyla moral ve gözlem gezisi ve pikniği yapma düşüncesi içinde olduklarını duyurdu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı