KKTC KLASİK OTOMOBİL

KKKSOK’da Paralik Dönemi

Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü’nde Semavi Aşık başkanlık görevini devretti. Başarılı geçen 2 dönemin ardından Yönetim Kurulu görevinden istifa eden Aşık’ın yerine Argun Paralik atandı.

2006 yılında girdiği Klasik Otomobil Kulübü’nde iki yıl Yönetim Kurulu Üyeliği ve iki yıl da Asbaşkanlık yaptıktan sonra 2013 yılında başkanlığa getirilen Semavi Aşık, iki yıldan fazla başarıyla yürüttüğü görevi 2015 sezonunun tamamlanmasıyla devretti.

Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü tüzüğü gereği, seçilmiş yönetim kurulu üyelerinden Argun Paralik, istifa eden Semavi Aşık’ın yerine başkanlığa getirildi.

Semavi Aşık: “1 Aralık 2015 tarihi itibariyle sonlandırmış olduğum Kuzey Kıbrıs Klasik Ve Spor Otomobil Kulübü Başkanlığım ve Yönetim kurulu üyeliğim sonrasında Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarım bana Kulübümüze yapmış olduğum katkılardan dolayı plaket verdiler. Başarı aslında hepimizindir. Ekip çalışmasına inanan bir kişi olarak başkanlık yaptığım süre içerisinde sürekli ekip olarak çalıştık. Onların katkıları olmasaydı benim tek başıma bu başarıya ulaşmam mümkün olmayacaktı. Hepsine gönülden teşekkürler. Yeni dönemde arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.

kkksok-da-asik-yerine-paralik1

1 Aralık 2015 tarihinden itibaren Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü Yönetim Kurulu aşağıdaki gibi oluşmuştur;

Başkan: Argun Paralik
Asbaşkan: Akın Demirağ
Genel Sekreter: Osman Kunt

Sayman: Çağan Ilgar
Sosyal İşler Sorumlusu: İlker Yatman
Faal Üye: Mahmut Sokollu
Faal Üye: Tamer Konat

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı