Kemal KaradumanKKTC RALLİYazarlar

Kemal Karaduman: “Spor ve Sporcu Kazansın”


Değerli Ralli severler, Sevgili sporcular ve yazılarmı takip eden değerli okuyucularım…

Sizlerle olmak, gündemi, güncel olayları ve görüşlermi paylaşmak istedim.

Bildiğiniz gibi 11 Şubat 2015 tarihinde, KKTOK’nun Genel Kurul ve Başkanlık seçimi yapılacak ve Şu an başkanlık için iki adayımız mevcut.

Her iki aday da, yönetimini kurmak ve 2015 yılı içerisinde yapmak istedikleri faaliyetleri anlatma gayretinde şu sıralar.

Ben şahsım adına şunu söylemek isterim ki bu küçük Ada da, neredeyse Dünya’nın bizi tanımadığı, zor koşullar altında yapılan bu sporda çalışan ve sporu yapan tüm sporcuların değeri biçilmez. Deyim yerindeyse kendi yağlarında kavrularak sporun devamını sağlıyorlar. Madem ki bu kadar zorluklarla mücadele ediliyor, bu yıl ne oldu da iki yıldır Kurum yönetiminde birlikte çalışan arkadaşlar kadrolarnı hazırlayarak ayrı ayrı seçime gidiyor?

Halbuki spora büyük katkılar koyabilecek değerli ve aklı çalışan, emeğini acımayan, sosyal yaşamından ödün vererek yardım ve katkı koymak için gönüllü çalışan arkadaşları bir çatı altında toplayabilirdik. Söylemek istediğim şu, eğer bu iki aday güçlerini birleştirseler yıkamaycakları engel yoktur. Unutmayalım, birlik ve beraberlikten güç doğar.

Çok pahalı ve emek isteyen bu sporun sağlıklı ve saygılı devamı, bir birlerinin kalbini kırmadan, birliktelik sağlanması halinde, çok daha iyi günlerin olacağını düşünürüm.

Ben iki başkan adayına bir dost, bir arkadaş, bir spor sever olarak seslenmek isterim. Birlikten güç doğar.

Yine de üstüne basa basa söyleyceğim; SPOR ve SPORCU KAZANSIN.

Her düzenlenen faaliyet de katkı koyan, arka planda durup emek sarfeden, Kuruma emek ve katkı koyan herkesi tebrik ederim.

Saygılarmı sunar, hayırlısı neyse o olsun derim.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı