Kemal KaradumanKKTC RALLİKKTC TIRMANMA RALLİYazarlar

Kemal Karaduman: “Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için”

Değerli Takipcilerim ve Ralli sporuna gönül verenler.

Uzun bir aradan sonra yine sizlere yazma fırsatım oldu.

Öncelikle herkese sağlık ve sıhhat dilerim.

Bildiğiniz gibi 2014 yılı, Ralli ve diğer kollardaki faaliyetleri bitirip sezonu geride bıraktık. 2014 yılı ralli sporu açısından unutulmaz bir sezon oldu.

Otomobil kurumu, 2015 sezonuna girdiğimiz bu günlerde yoğun bir çalışmayla görevlerine devam ediyorlar ancak yeni sezon açıklanmadan “Yönetim göreve devam mı?” sorusu önümüze çıkıyor.

Otomobil kurumu başkanı sayın Hasan Macila göreve devam diyerek adaylığını damalibayrak.net internet sitenizden açıkladı ve edindiğim bilgi doğrultusunda güçlü bir kadro hazırlığı içerisinde seçime gideceğini, ralli sporu için elinden geleni yapacağıdır.

Tabi bunun yanında iki yıldır otomobil kurumunda Hasan Macila’nın yönetiminde görev alan, asbaşkan ve ralli komitesi görevlerini üstlenen sayın Tigin Kişmir de başkanlık adaylığını damalibayrak.net aracılığı ile açıklayarak kendi yönetimini ve ekibini kurma hazırlığı içerisine girmiş bulunmakta.

Günün sonunda her iki adayın da spora birşeyler kazandırmak için gayret göstereceklerine inanıyorum. Her iki başkan adayımıza şimdiden başarılar dilerim ve kazanan daima spor olsun derim.

Sizleri gelişen olaylardan haberdar etmeye, bilgi vermeye Damalı bayrak sitesinden devam ederek gelişen güncel olayları paylaşarak bilgi vermek için en kısa zamanda tekrardan paylaşımda bulunacağım.

Hepimiz birimiz ,birimiz hepimiz sloganıyla yeni yılda nice başarılara imza atmanız dileğiyle esen kalın.

Saygılar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı