KKTC KARTINGKKTC MotorSporlar

Karting ödülleri veriliyor

2019 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting Şampiyonası’nın başlamasına kısa bir süre kala Kuzey Kıbrıs Karting Derneği, Sporcu toplantısı ve Ödül töreni gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz sezon 5 yarıştan oluşan 2018 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting Şampiyonası ödülleri, 13 Nisan 2019 Cumartesi günü, saat 16.00’da Cemsa Sporting Center’de yapılacak toplantı ile sahiplerini buluyor. Mini, Junior, Senior ve Shifter olmak üzere 4 sınıfta yapılan yarışlar sonunda dereceye girenler belirlenmiş, Mini’de Niyazi Özçınar, junior’da Demir Emre, Senior’da İzzet Çınar ve Shifter’de Coşkun Gürel şampiyonluğa ulaşmışlardı. Junior’da Mert Uzun, Demir Emre ile aynı puanda sezonu tamamlamış, kurallar gereği sıralama turları derecelerine bakılarak ikinci olmuştu.

Cumartesi günü yapılacak toplantıda 2018 sezonunun değerlendirileceği ve 2019 sezonu ile ilgili bilgilerin de verileceği belirtildi. 2019 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting Şampiyonası 5 Mayıs 2019 Pazar günü yapılacak yarışlarla başlayacak.

Karting Derneği’nde yapılan açıklama şu şekilde; “Değerli Yarışmacılar, Veliler ve tüm Karting-severler. 2019 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting Şampiyonası’nın başlamasına kısa bir süre kaldı. Uzun süredir devam etmekte olan yağışlı hava tahminlere göre önümüzdeki haftadan sonra daha güneşli günlere dönüşecek. Kartları pistlere çıkarmanın zamanı geldi! 13 Nisan 2019 Cumartesi günü, saat 16.00’da, Cemsa toplantı salonunda çok maksatlı bir sporcu toplantısı yapılacaktır. Gündemimiz; 2018 Sezonunun kısa bir özeti ve değerlendirmesi, 2018 Sezon Şampiyonluk ve Genel Klasman kupa ve ödüllerinin dağıtımı, 2019 ROK Cup Şampiyonası tanıtımı. Tüm Yarışmacılar, Aileler, Mekanikler ve Karting-severler davetlidir. Yeni Sezonda Başarı Dilekleriyle, Kuzey Kıbrıs Karting Derneği.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı