İrfan TopcuKKTC DRIFTYazarlar

İrfan Topcu “Pilavdan Dönenin…”

Uzun uğraşlar, hazırlıklar sonunda neredeyse tüm Kurum, Kulüp ve Derneklerin takvimleri hazırlandı ve bir kaç hafta içinde hep beraber start veriyoruz. Ardından gerek bizleri, gerek sporcuları, gerekse seyircileri her hafta dop dolu organizasyonlar bekliyor olacak.

Bizde ilk olarak 24 Hour Tayf Off-Road chalange ile 28 Mart’ta ilk etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Bunun ardından Nisan ayındada Drift şampiyonası ilk yarışması ile tam anlamı ile 2015’e başlamış olacağız.

2015’ten korkmuyoruz, her zamanki gibi hem en iyisini, hemde en kalitelisini, sürekli üzerlerine ekleyerek gerçekleştirmeye çalışacağız. Amaç her yarışmanın her zaman bir öncekinden daha iyi olması. Bu alanda sürekli daha iyisini yapmak, her zaman değişmek istiyoruz.

Diğer tarftan değişmeyeceğimiz şeylerde var. Dürüstlük, doğruluk, saygı ve azmimimizden bu senede ödün vermeyeceğiz.

Sezon başında diğer Kurum, Kulüp ve Dernekler arasında yazılı olmayan, ancak prensipte anlaşılan bir çok konu oldu. Amaç motorsporlarının gelişimi.

Bu doğrultuda bende Kuzey Kıbrıs motorsporları gelişimine katkı koyan, organizasyonlarda söz sahibi olan biri olarak gerekli çalışmaları layıkı ile yerine getirmeye hazır olduğumu buradan sizlere belirtmek isderim. Bugüne kadar söylediği her sözün arkasında duran biri olarak burdanda hiçbir kurum, kulüp ve derneği bağlamadan şahsım adına belirtmek isderim ki Kimse pilavdan dönmediği sürece ben dönersam kaşığım kırılsın.

Gelin hep beraber ileri gidelim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı