KKTC DRIFTZeki Topcu

Herkes Yakın Doğu’ya

KKTC Drift Şampiyonasında son gerçekleştirdiğimiz GoodYear Drift ayağının ardından, 4. Yarışımızıda 26 Ekim tarihinde Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsünde Shark Energy Drink Sponsorlüğünde gerçekleştireceğiz.

Drift Şampiyonası organizasyonuna başladığımız günden beri, Drift Sporcuları arasında görülen birbirine bağlılık, centilmenlik tüm yarışmaların güzel ve zevkli geçmesini sağlıyor, Organizasyonlar için hazırlanırken keyif ile canla başla çalışıyoruz.

Umarım bu birlik ve beraberlik nazara gelmez ve bu güzel hava yıllarca devam eder, bizde bununla ilgili elimizden geleni yapıyoruz, tüm arkadaşlara bu güzel havanın yaşanmasına katkı koydukları için teşekkür ederim.

Gelelim şimdi önümüzdeki yarışa, ilk 3 yarışmamızı Mağusa’da, Güzelyurt’ta ve Cemsa Karting Pistin’de gerçekleştirdik, şimdi’de bambaşka bir parkur olan Yakın Doğu Üniversitesindeyiz, Ben Sponsorumuz Shark’a, bize kapılarını açan Yakın Doğu Üniversitesine teşekkürü bir borç bilirim.

Önümüzdeki yarışmamızın Hakemleri Nicholas Patak, Mehmet Karzaoğlu, Kani Avkıran Çağın Özılgaz ve Hasan Sivri’den oluşacak, Yarışmanın Direktörlüğünü İrfan Topcu gerçekleştirecek. Bu yarışmamızda’da biz gerek güvenlik önlemleri, gerekse seyir konusunda elimizden geleni yapacağız. Tüm Motorsporseverleri 26 Ekim tarhinde Yakın Doğu Üniversitesine bekleriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı