Hasan MacilaKKTC RALLİ

Hasan Macila: Bize Güvenin ve Bizi İzlemeye Devam Edin


Sevgili Motor sporları severler..

2013 yılı ödül balosunu yaptıktan sonra, sıra artık 2014 yılı faaliyetlerine geldi. 2014 yılında faaliyetlerimiz yine ralli ve tırmanma şampiyonası takvimi açıklanmış bulunmaktadır. Bu yıl bir de Cyprus Automobile Association (Kıbrıs Otomobil Kulübü CAA) ile, bir yıldır yapılan görüşmeler sonucunda, Eylül ayında yapılacak olan ERC (European Rally Championship – Avrupa Ralli Şampiyonası) – MRC  (Middle East Rally Championship – Orta Doğu Ralli Şampiyonası) Rallisinin, 1’inci özel etabı olacak olan SSS1, tarafımızdan yapılacaktır.

Parkur az çok belli olmakla birlikte çok kısa bir süre sonra resmi olarak da açıklanacaktır. Böyle bir etabı bu yıl yapacak olmaktan çok mutlu olduğumuzu söylemek isterim. Kısmetse 2015 yılında Cyprus Rally (Kıbrıs Rallisi)’nin tümünü ortak olarak yapmak için şimdiden tüm şartları zorlayacağız.

Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun en iyi takımları, Ralli araçları ve pilotlarını Lefkoşa sokaklarında izlemenin büyük bir keyif vereceğine inanmaktayım. Biz bu organizeyi en iyisinden yapacağımıza kendimize sonsuz güvenmekteyiz.

Bir de, bizim sporcularımızı bu faliyette yarışırken görmek bizi çok gururlandıracaktır. Bu ralliye sporcularımızın katılabilmesi için tüm imkanları yaratmaya çalışacağız. Sizden ricamız, bize güvenmeniz ve bizi izlemeye devam etmenizdir.

Herkese sevgiler, saygılar..


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı