KKTC DRIFTKKTC MotorSporlar

Güzelyurt’ta Drift Show yapılıyor

Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü’nün Learn 2 Drift sponsorluğunda organize ettiği Drift Show, 11 Ekim 2019 Cuma akşamı Arena Speedway Pisti’nde yapılıyor. Festival havasında yapılması planlanan organizasyonda birçok etkinlik yapılacak ve geliri eğitim ile sağlık sektörüne bağışlanacak.

Şampiyon Driftçi İbrahim Yücebaş’ın direktörü olduğu “Learn 2 Drift” drift okulunun sponsorluğunda, Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü yardım amaçlı bir etkinlik düzenliyor. Güzelyurt-Kalkanlı yolu üzerinde bulunan Arena Speedway Pisti’nde yapılacak etkinlik 18.00’de başlayacak. Kıbrıs’a özgü yiyeceklerin satılacağı birçok standın kurulacağı etkinlikte çocuk şenliği, müzik, oyun ve eğlence aletleri de olacak.

Saat 17.00’de drift araçlarıyla şehir turu ile başlayacak olan organizasyonda Drift gösterileri ve Drift Taxi de olacak. Gösteri yapacak olan İbrahim Yücebaş ile sohbet etme imkanı ve yan koltuğuna oturma imkanı da bulacak olan seyirciler Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü’ne de bağışta bulunabilecekler. Organizasyonun tüm geliri ise Güzelyurt’taki okulların ve hastanenin eksiklikleri için ve ayrıca yardıma muhtaç çocuklar için kullanılacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı