KKTC DRIFTZeki Topcu

Geriye 1 Kaldı..

2. Senesine heyecanla başladığımız KKTC Drift Şampiyonasında sona yaklaşırken yine muhteşem bir organizasyon gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.

26 Ekim 2013 Cumartesi Yakın Doğu Üniversitesinde gerçekleşen Shark Drift Yarışması tek kelime ile kusursuz, güvenlik önlemleri tam bir şekilde alınmış, tek kelime ile dört dörtlük bir yarış olmuştur.

Güneşli bir havada başladığımız yarış, günün son saatlerine kadar devam etti ve basarılı bir saat ayarlaması ile de gün ışıkları bittiği saat yarışmada sonlanmış oldu. Bu sebeble görevli arkadaşların hepsini iyi zaman ayarlamalarından ötürü tebrik ederim.

Yarışmacılarımızdan bahsetmek gerekirse 18 yarışmacının 18’ininde Avrupa’da yarışabilecek seviyeye gelmiş olmalarını görmek beni gerçekten mutlu ediyor. Birçok kez yurtdışında ve güney kesimde Avrupa Şampiyonasına dahil yarışmaları izleme fırsatı yakaladım, açık bir şekilde söyleyebilirim ki sporcularımız hiçbir yönden Avrupa standartlarının altında değildir. Özellikle Shark Drift Race’in final yarışması sanırım uzun bir zaman akıllardan çıkmayacak. Ben iki finalistimizi ve dereceye giren diğer tüm arkadaşları kutlarım.

Şimdi bizlerin KKOK olarak 2013 sezonunu tamamlamamız için geriye 1 sınavımız kaldı ve ardından 2014 senesinde yapacaklarımızı planlamaya başlayacağız. Ben bir kez daha Yarışmamızdaki muhteşem seyirci kalabalığına, sponsorlerimize, yarışcılara ve görevli tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür eder, her zaman daha iyisini yapmaya çalıştığımızı ve daha iyisini yapacağımızı belirtmek isterim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı