KKTC MotorSporlar

Gelengül Production motorsporları arşivini açtı

Covid-19 pandemisi nedeniyle devletimizin evde kal çağrısı üzerine 17 yıldır motorsporlarını takip eden ve programlar yapan Gelengül Production, evde kalan motorsporseverlere arşivini açtı.

Günde 12 saat facebook sayfasından yayın yapan Gelengül Production, her gün sabah 11.00 akşam 23.00 saatleri arasında yarışları yayınlıyor. Eski yarışlardan başlayarak günümüze kadar yapılan yarışları art arda yayınlamaya başlayan Gelengül Production direktörü İrfan Gelengül, “Bu zor günlerde evde kalarak hayat kurtarmak için motorsporseverlerin eğlenerek izleyeceğini düşündüğüm arşivimi yayınlama kararı aldım” dedi.

Gelengül’ün açıklaması şu şekilde: “Değerli motorsporları tutkunları. Ülkemizde yaşanmakta olan bu zor günlerde bizler de elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışıyoruz. Bildiginiz gibi bu ülkede 17 yıldır aralıksız olarak OTOMOBİL DÜNYASI motorsporlari programı yapmaktayız ve sizler için elimde bulunan KKTC motorsporları tarihinin son 17 yılının tamamını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Çorbada bizim de tuzumuz olsun dedik. Teknik bir aksilik olmadığı sürece her gün sabah 11.00 ile akşam 23.00 saatleri arasında kesintisiz olarak canlı yayın yapmayı planlıyoruz. Lütfen bizimle olun, paylaşın herkes izlesin, görsün dünümüzü bugünümüzü, o güzel anıları, hatıraları.

Gelengül Production Facebook sayfası için tıklayınız..

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı