KKTC DRIFTKKTC MotorSporlar

Formula Drift yıldızı ülkemize geliyor

Amerika’nın Pro Drift Şampiyonası olan Formula Drift’in yıldızı, 3 şampiyonluğu bulunan Amerikalı sporcu Chris Forsberg, Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu ile EMSO’nun davetlisi olarak ülkemize geliyor.

2004 yılından beri Formula Drift Şampiyonası’nda mücadele eden, James Deane ile 3 şampiyonluk rekorunu paylaşan ve Formula D tarihinin en çok podyum alan sporcusu Chris Forsberg, 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü ülkemize geliyor.

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu ile EMSO’nun daveti üzerine ülkemize gelecek olan Amerikalı yıldız, hem kısa bir tatil yapacak, hem de 18 Temmuz 2021 Pazar günü Cemsa Karting tesislerinde saat 18.00’de itibaren yapılacak olan drift gösterisine katılacak.

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu gözlemcileri ve hakemlerinin yanı sıra, Motorsporları severlerle buluşacak olan Forsberg, tecrübelerini hayranlarıyla paylaşıp imza dağıtacak. KKTOK Başkanı Tigin Kişmir, “Böylesine önemli bir yıldızı ülkemizde ağırlayacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Motorsporları ile ülkemizi dünyaya tanıtmaya devam edeceğiz.” dedi. Kişmir, 18 Temmuz 2021 Pazar günü saat 18:00 ‘de tüm Motorsporları severleri Cemsa Karting pistine davet etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı