KKTC DRIFTZeki Topcu

Finalin Adını Koyduk

2013 senesi, Nisan ayi başında başladığımız büyük maraton, 8 Aralik 2013 pazar günü son buluyor.

Elimizden geldiğince, çok kısıtlı imkanlar ve sıfır desdek ile, gecemizi gündüzümüze katarak, sırasında sponsor arayışları için kapı kapı dolaşarak, sırasında sporcularımıza birtakım haklar elde etmek icin bürokrasi kapılarını zorlayarak, sırasında bir elimizde boya fırçası, bir elimizde güvenlik bantları pistlerin icinde dolaşarak, büyük emeklerle bugünlere getirdiğimiz Şampiyonamızın sonuna yaklaştık.

Öncelikle ben bu konuda büyük emekleri olan görevlilerimiz, yarışmacılarımız ve sponsorlarımıza teşekkür eder, bir sonraki sene için daha şimdiden çalışmaya başladığımızı belirtmek isterim.

8 Aralık gününü şimdiden heyecanla beklemeye başladık, özellikle bu yarışmamızda Nethouse Networks firmasının sponsorluğu konusunda bizlere destek olan rallici arkadaşlarımız Murat Aşık ve Mehmet Kamiloğlu’na kulübümüz adına teşekkürü bir borç bilirim.

Her yarışmamızda olduğu gibi bu yarışmamızda da bizler için en önemli faktor güvenlik!!, güvenlik önlemleri hat safhada bir yarış geçireceğiz.

Bu yazımda değinmek istediğim bir diğer konu ise, damalibayrak.net sitemizde yayınlanmaya başlayan muhteşem Drift Klipleri. Bu klipler sayesinde aslında ne kadar güzel işler başardığımızı farklı bir açıdan görmüş olduk. Yine bu klipler sayesinde yarışmacılarımızın sponsorleri hak ettikleri reklama kavuşmuş oldular. Yine bu klipler sayesinde drift severler kaçırdıkları bir çok detaya erişmiş oldular. tabii kliplerin güzellikleri bu kadar az değil, saymakla bitmiyor…

Bizler de KKOK olarak bu konuda herzaman damalibayrak ekibine gereken desteği verecegiz ve onlara bu güzel görüntülerden dolayı teşekkür ederiz.

8 Aralik Pazar Güzelyurt Arena Speedway da, Nethouse Drift yarışmasında görüşmek üzere…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı