KKTC DRIFT

Drift’te İkinci Randevu

2015 Rapa Drift Şampiyonası’nda ikinci randevu, 24 Mayıs Pazar günü Cemsa Karting pistinde yapılıyor.

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün organizasyonu ile, Pazar günü Cemsa Karting Pistinde yapılacak olan KKTC Rapa Drift Şampiyonası ikinci ayağında yaklaşık 30 yarışmacının mücadele etmesi bekleniyor.

Gazimağusa’da 2.5 mil yolu üzerinde bulunan tır parkında yapılması planlanan fakat tır parkının boşaltılamaması sebebiyle diğer alternatifler düşünülen fakat ilk yarışta olduğu gibi yine Cemsa karting pistinde yapılması planlanan yarışta pistin ön tarafının açılacağı ve farklı bir pistin hazırlanacağı öğrenildi.

İlk yarışta yarı finale kalarak şampiyonanın ilk 4 sırasını oluşturan Enver Haskasap, Celal Bozbeyli, Edim Macila ve Kerim Beşok’un favoriler arasında bulunduğu yarışın kayıtları 22 Mayıs Cuma günü yapılacak brifing ile kapanacak.

Sıralama turlarının saat 13:00’da start alacağı yarışmada en iyi puanı elde eden 24 yarışmacının katılacağı ikili eşleşmeler  saat 15:30’da başlayacak. Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulubu ile sitemizin yaptığı çalışmalar sonucu dereceleri canlı bir şekilde sitemizden takip edebileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı