KKTC DRIFTKKTC MotorSporlar

Drift finali kayıtları rekora gidiyor

2019 Kuzey Kıbrıs Drift Şampiyonası’nın final hazırlıkları sürüyor. 23-24 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacak organizasyona kayıtlar sürerken bugün itibarıyla 34 kayıta ulaşıldı.

Kuzey Kıbrıs Drift Şampiyonası’nda heyecanla beklenen final organizasyonu çalışmaları hız kazandı. Avrupa’nın en önemli drift pilotlarının da araçlarıyla katılacağı özel organizasyon 23-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Cemsa Sporting Center’de yapılacak.

Near East Bank, Yakın Doğu Üniversitesi ve Girne Üniversitesi’nin ana sponsorluğunda yapılacak organizasyona ayrıca Dolphin ve Telsim Vodafone da destek verecek. İki günlük programla planlanan organizasyonun ilk günü Kuzey Kıbrıs Drift Şampiyonası finalleri yapılacak. İkinci gün ise Avrupa Drift Şampiyonası’nın favori pilotlarının da kendi araçları ile katılacakları özel yarış yapılacak.

Ülkelerinde ve Avrupa’da birçok şampiyonlukları bulunan; Jack Shanahan, Matt Carter, Mitch Lerner, Conor Shanahan ve Duane Mckeever’in yanı sıra Türkiye’den de yarışçlar katılacak. Ülkemizi Avrupa Drift Şampiyonası’nda temsil eden 3 Kez KKTC Drift Şampiyonu Enver Haskasap ve KKTC Drift Şampiyonasının tüm pilotları 24 Kasım 2019 Pazar gün Cemsa Karting Pisti’nde kapışacaklar.

Drift NEU’nun organizasyonu ile gerçekleştirilecek yarışın sportif direktörlüğünü Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü üstlenirken, organizasyon Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayelerinde yapılacak.

Ön Kayıt Listesi
1-Jack Shanahan
2-Duane Mckeever
3-Mitch Lerner
4-Matt Carter
5-Conor Shanahan
6-Berfu Tutumlu
7-Akay Akbil
8-İzer Özvurulmuş
9-Enver Haskasap
10-Bekir Özsusuzlu
11-Oktay Erülkü
12-Celal Erülkü
13-Ahmet Öksüzoğulları
14-Ömer Soyer
15- Yusuf Acemoğlu
16- Erol Özteknik
17-Kerim Beşok
18-Mehmet Çavuş
19-Buğra Döveç
20-Altan Çocuk
21-Yaşam Karakurt
22-Yusuf Çocuk
23-Derviş Rıza
24-Tolga Reyhan
25-Ayşen Şahin
26-Kürşat Güdül
27-Selim İzhakoğlu
28-Kemal Türcan Ardalı
29-Ülkü Erçoban
30-Mehmet Akçen
31-Baran Akeler
32-Hasan Arnavut
33-Kağan Doğruyol
34-Önem Biçentürk

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı