KKTC MotorSporlarKKTC OFF-ROAD

DAÇOFF’tan Safari Gezisi

Dağ-Çamur Offroad Derneği (DAÇOFF), kış sezonunu Güzelyurt safarisiyle açıyor. 17 Eylül 2023 Pazar günü günü gerçekleştirilecek Safari gezisi, Güzelyurt, Yayla ve Akdeniz bölgesinde olacak.


Dağ-Çamur Offroad Derneği (DAÇOFF), gezilerine devam ediyor. Kış sezonunu 17 Eylül 2023 Pazar günü Güzelyurt Safarisi ile açacak olan dernek organizasyonun bilgilerini paylaştı. Güzelyurt Safarisi adıyla yapılacak olan etkinlik Güzelyurt, Yayla ve Akdeniz anıt tank bölgelerinde gerçekleştirilecek.

Lefkoşa bölgesinden katılacak olanlar saat 09.00’da Fuar alanı karşısı, eski Lemar Otoparkında toplanacaklar. Girne bölgesinden katılacak olanlar yine saat 09.00’da Lapta yürüyüş yolu otoparkında ve Güzelyurt bölgesinden katılacak olanlar saat 10.00’da Güzelyurt Terminal alanında toplanacaklar. Tüm bölgelerden katılımcılar Güzelyurt’a vardıktan sonra topluca hareket Güzelyurt Otobüs Terminali’nden saat 10.30’da olacak.

Herhangi bir stand kurulmayacağı ve tüm katıllımcıların kendi yiyecek-içeceğini getirmesi de ayrıca duyuruldu. Son durak olan Akdeniz köyü, Anıt tank bölgesinde mangal yakmanın da serbest olacağı açıklandı.


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı