KKTC OFF-ROAD

Cyprus Off Road Attack Raid Kategorisi Ödülleri Verildi

Cyprus Off Road Attack yarışmasının Raid Kategorisi ödülleri, Lefkoşa Mehmet Akif Caddesi üzerinde bulunan Avenue Dereboyu önünde yapılan ödül töreninde verildi.

26-27 Mart 2016 tarihlerinde Ralli ve Raid olmak üzere iki kategori üzerinden yapılan Cyprus Off Road Attack 2016 yarışmasının Raid kategorisi ödülleri, Lefkoşa Mehmet Akif Caddesi üzerinde bulunan Avenue Dereboyu önünde yapılan ödül töreninde takdim edildi.

Verilen yol notlarını takip ederek en kısa mesafeyi kat eden ve bunun yanında en az ceza alan ekip olarak birincilik kupasını almaya hak kazanan ekip Salih Kanatlı – Mazhar Ünal ikilisi olurken, ikincilik kupası Umut Bullici – Gizem Berksoy ikilisinin, üçüncülük kupası ise Ali Ağaoğlu – Buğra Döveç ikilisinin oldu.

Törende ayrıca özel ödüller de verildi. İlk üçe giren ekipler dışında, en az hız cezası alan ekipler arasından en az güzergah hatası yapan ekipler; İsmail Kırmızı – Dilek Kırmızı ile Sinan Arkar – Hasan Kaya “Kenar Kenar Kupası” almaya hak kazandı.

Yine ilk üçe giren ekipler dışında, verilen güzergahı eksiksiz tamamlayan ekipler; Tayfun Ergün – Aydoğan Terzi ile Korhan Özışık – Çağrı Esendağ “Basmadık Yer Bırakmayan Ekip Kupası” almaya hak kazandılar.

Uyarı kupası niteliği taşıyan iki özel kupadan “Sürat Felakettir Kupası”, organizasyon kuralları gereği en fazla hız cezası alan ekip olan Özgür Öztem – Özker Özçelebi’nin olurken, en fazla güzergah dışı mesafe kat eden ekip olan Hüseyin Aksoy-Güner Şevketoğlu ikilisi “Gezmedik Yer Bırakmayan Ekip” kupasını aldılar.

Ödülleri yarışmanın anasponsoru Sun Rent a Car Direktörlerinden Halim Kahveciler, Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü Başkanı Zeki Topcu, Kyrenia Off Road Derneği Başkanı Musa Ersoy, Yarışma Koordinatörü Ramadan Uzun, Yarışma Direktörü Mehmet Karzaoğlu ve Yarışma Komiseri İrfan Topcu tarafından takdim edildi.

cyprus-off-road-attack-raid-kategorisi-odulleri-verildi1

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı