KKTC MotorSporlarKKTC RALLİ

Cumhuriyet Rallisi’nin ardından teşekkür ziyareti

Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü’nün organize ettiği “KKTC Gençlik Dairesi Cumhuriyet Sprint Rallisi” sonrası kulüp Asbaşkanı Gizem Öke ile Gençlik Dairesi Müdürü Hasan Eren bir araya geldi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 38. kuruluş yıl dönümü nedeniyle, Gençlik Dairesi 24. Cumhuriyet Şöleni etkinlikleri kapsamında, Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü’nün (KKRKD) organize ettiği “KKTC Gençlik Dairesi Cumhuriyet Sprint Rallisi” sonrası KKRKD Asbaşkanı Gizem Öke, Gençlik Dairesi Müdürü Hasan Eren’i ziyaret etti.

Gençlik Dairesi Müdürü Hasan Eren, şölen kapsamında zorluklarla kurulan ve yaşı genç olmasına rağmen büyük aşama kaydettiğimiz devletimizin çok daha iyi yerlere geleceğine inancının tam olduğunu vurgulayarak, gençlerimize imkan yaratıldığı zaman neler yapabileceklerini seyretmenin çok keyifli olduğunun altını çizdi. Eren, gençlerin çokça yer aldığı ve severek takip ettiği ralli sporunun da gelişmesine katkı koymaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken, bu sporun ülke sınırlarında gençlerin daha güvenli şartlarda sürdürebilmesi amacıyla Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü ile işbirliği içerisinde olmaktan keyif aldığını belirtti. Eren, gençlerin bu tarz organizasyonlara olan ilgisini göz önünde bulundurarak kendilerine düşen görevin gençlerimizin bu sporu daha güvenli alanlarda yapılması için çaba sarf edilmesi gerektiğini dile getirdi. Yapılan görüşme sonunda KKRKD Asbaşkanı Gizem Öke, yarışa olan katkılarından dolayı Gençlik Dairesi Müdürü Hasan Eren’e ve Gençlik Dairesi çalışanlarına emeklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı