KKTC KLASİK OTOMOBİL

Cumhuriyet Klasiklerle Kutlanacak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, 4.Uluslararası Cumhuriyet Klasik Otomobil Rallisi, Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü’nün organizasyonu ve Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda haftasonu gerçekleşiyor.

KKTC’nin kuruluşunun resmi kutlama etkinlikleri kapsamında, Kuzey Kıbrıs Turkcell sponsorluğunda  yapılacak ve 2 gün sürecek olan ralli, 15 Kasım Cumartesi günü 14:30’da Zet karting tesislerinde yapılacak Slalom yarışması ile başlayacak. Katılan yarışmacıların KKKSOK Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası’nda 5 puan alacağı slalom yarışmasında genel klasman ve gruplarda dereceye girenlere ödül töreninde kupaları takdim edilecek.

Rallinin ikinci günü, 16 Kasım Pazar saat 10:00’da KKTC Dışişleri Bakanlığı önünde başlayacak. Kıbrıs’ın batısı, Güzelyurt ve Lefke taraflarında geçilecek 4 Sabit Hız Testinin ardından 14:00 civarında Girne’de bulunan Onar Tatil Köyü’nde sona erecek. Onar Tatil Köyü’nde yenecek öğle yemeği sonrasında başarılı ekiplere ödülleri verilerek Cumhuriyet Ralli’si son bulacak.

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nden 6 ekibin de kendi araçlarıyla katılacağı KKTC 4.Uluslararası Cumhuriyet Klasik Otomobil Rallisi kayıtları 14 Kasım Cuma günü 14:00’da kapanacak.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı