KKTC KLASİK OTOMOBİL

Concours Classica Kuzey Kıbrıs dördüncü kez yapılıyor

Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü ile Kuzey Kıbrıs Mercedes-Benz Kulübü’nün ortak organize ettiği “4.Concours Classica Kuzey Kıbrıs” 8 Eylül 2018 Cumartesi günü Onar Village’de gerçekleştiriliyor.

Citroen Asel Group ana sponsorluğunda ve Efes Pilsen’in destekleriyle gerçekleştirilecek olan organizasyon Kuzey Kıbrıs’ın en prestijli Klasik Otomobil organizasyonlarından biri olarak olarak kabul ediliyor.

8 Eylül 2018 Cumartesi günü, saat 17.30’da klasik araçların sergilenmesiyle başlayacak olan organizasyonda jüri üyelerinin yapacağı puanlama saat 19.00’a kadar sürecek. Saat 19.30’da yenilecek olan akşam yemeğinin ardından ise ödül törenine geçilecek.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre klasik otomobiller imal edildiği ülkelere göre kategorilere ayrılıp her kategorinin birincileri ve ikincileri ödül almaya hak kazanacak. Genel Klasmanda ise ilk üç araç ödül alacak. Geceye katılacak olanlar için açık büfe akşam yemeği ücreti 85 Türk Lirası olarak açıklanırken, gece boyunca sınırsız Efes Pilsen Bira ikramının olacağı da belirtildi. Detaylı bilgi ve kayıt için Tamer Konat (0548 861 1188) ve İlker Yatman’a (0542 874 1903) ulaşılabileceği belirtildi. Ayrıca Onar Village’de gece konaklamak isteyenlerin 815 5850-51-52 numaralı telefonlardan rezervasyon yapabilecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı