KKTC MotorSporlarKKTC RALLİKKTC TIRMANMA RALLİ

Basel Holding, KKTOK şampiyonalarının isim sponsoru oldu

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK), 2021 sezonu için Basel Holding ile sponsorluk antlaşması yaptı. Buna göre KKTOK tarafından 2021 sezonunda organize edilecek olan Ralli, Sprint ve Tırmanma şampiyonalarının ismi “Basel Holding” olacak.

2021 sezonu hazırlıkları sürerken, Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK), önemli bir antlaşmaya imza attı. 2018 yılından beri KKTOK’ye sponsorluk desteği veren Basel Holding, 2021 sezonunda aralarındaki antlaşmayı geliştirerek şampiyona isim sponsoru oldu.

Antlaşmaya göre 2021 yılında düzenlenecek Kuzey Kıbrıs Ralli, Sprint ve Tırmanma şampiyonaları Basel Holding ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek. 12 Nisan 2021 Pazartesi günü, Girne’de Basel Holding merkez ofisinde gerçekleşen imza töreninde Basel Holding Direktörü Burak Başel, KKTOK Başkanı Tigin Kişmir ve KKTOK Sportif Direktörü Canben Özpaşa kısa bir konuşma yaptı.

Basel Holding Direktörü Burak Başel: KKTOK, Kuzey Kıbrıs’ın dünyaya kapalı olmadığını gösteriyor.
“Otomobil sporlarına 2018 yılında başladık. Daha bu sektörde çok yeniyiz. 2018 yılından beridir de KKTOK ile birçok konuda işbirliği yaptık. Bu işbirliklerinde gösterilen profesyonel çalışmalardan da çok etkilendik. KKTOK aslında bu ülkede, Kuzey Kıbrıs’ın dünyaya kapalı olduğunu, dünyanın Kuzey Kıbrıs’a kapalı olmadığını yaptığı uluslararası organizasyonlarla bu ülkeye gösteren kuruluşlardan birisidir. Bu imkanı bize sağladığınız için teşekkür ederiz.” dedi.

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu Başkanı Tigin Kişmir: Sponsorumuza layık organizasyonlar yapacağız.
“Bizim için gurur verici ve onore edici bir gün yaşıyoruz. Gerek ülkemizde gerekse de dünyada birçok başarıya imza atmış, söz sahibi olan çok büyük bir holding ile işbirliği yapmak mutluluk vericidir. Onların sponsorluğu altında tüm faaliyetlerimizi gerçekleştirebilme imkanını bize sağlamaları mutluluğumuzu iki kat daha artırmış durumdadır. Ben herkesin huzurunda bize bu imkanı sağlayan Basel Holding direktörü Burak Başel’e teşekkür ediyorum. İnşallah biz de sponsorumuza layık olacak şekilde organizasyonlar yapıp alnımızın akıyla bu işten çıkacağız. İki markanın işbirliği içerisinde otomobil sporlarını daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum.” dedi.

Canben Özpaşa: Böylesine büyük firmayla çalışmak mutluluk.
“2021 yılında KKTOK olarak gerçekleştireceğimiz Kuzey Kıbrıs Ralli, Sprint ve Tırmanma Şampiyonası ana sponsoru olan Basel Holding ile imzalayacağımız sponsorluk anlaşması için burada bulunmaktayız. Basel Holding’e bu sponsorluğu için öncelikle teşekkür ederiz. Böylesine büyük bir firmayla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.İlk yarışımızı 17 Nisan Cumartesi günü pandemi koşullarına uygun bir şekilde Hamitköy de gerçekleştireceğiz.”dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı