KKTC OFF-ROAD

Alagadi Off Road’da hazırlıklar tamamlandı

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği (KKORD) tarafından organize edilen ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun sponsorluğunda yapılacak Alagadi Off Road Yarışı hazırlıkları tamamlandı.

2017 KKORD Off Road Şampiyonası ikinci yarışı, 16 Nisan 2017 Pazar günü Alagadi’de yapılıyor. “BU YOLUN ÇIKIŞI VAR” sloganı ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun sponsorluğunda ve Spor Dairesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek yarış, Pazar sabahı 10.00’da başlayacak.

Start Listesi yayınlandı
Yarışın tüm hazırlıkları tamamlanırken, geçici start listesi yayınlandı. 2,5 kilometrelik yeni bir etapta iki kısım üzerinden yapılacak yarışta, 4 kategoride  toplamda 18 ekip mücadele edecek. Sabah 08.00-09.30 saatleri arasında yapılacak teknik kontrollerle resmi olarak başlayacak organizasyonda, kontrollerin ardından start listesi resmiyet kazanacak.

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün (KKOK) sportif direktörlüğünde yapılacak yarış; Sağlık Bakanlığı, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği, Kolan British Hospital, Güven Sigorta, Bigibox, Pekur Ltd., Veli Kardeşler Pirelli ve Uzun Group Construction’ın desteği ile gerçekleştirilecek.

Yarışın ek yönetmeliği için tıklayınız..

Etap Haritası

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı