KKTC OFF-ROAD

5.Veleddin Hüdan Offroad Yarışı Start Listesi yayınlandı

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği’nin organize ettiği 2018 KKORD Off Road Şampiyonası’nın ilk yarışı, “5.Veleddin Hüdan Off Road Yarışı”, 11 Mart 2018 pazar günü yapılıyor. Yarışın “Taslak Start Listesi” yayınlandı.

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği’nin (KKORD) organize ettiği 2018 KKORD Off Road Şampiyonası’nın ilk yarışı, 11 Mart 2018 Pazar günü Alagadi’de yapılıyor. “BU YOLUN ÇIKIŞI VAR” sloganı ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ve Spor Dairesi’nin katkılarıyla organize edilen Off Road Şampiyonası’nda ilk yarış, merhum üye Veleddin Hüdan anısına beşinci kez yapılacak.

Yarış, Pazar sabahı 10.30’da başlayacak
Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün (KKOK) sportif direktörlüğünde organize edilen yarışta 4 farklı sınıfta 13 ekip mücadele edecek. Organizasyon komistesi “Taslak Start Listesi”ni yayınlarken, duyurulan “Ek Bülten” ile yarışmanın üç kısma arttırıldığı açıklandı. Yarış, 10.30’da start alacak. Ekipler belirlenen start listesine göre 3’er dakika arayla start alıp servis alacaklar. Ardından iki kez daha aynı kısmı tamamlayacak olan yarışmacılar takrini 13.30’da finiş görecekler.

Yarış, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ve Spor Dairesi’nin yanı sıra; Sağlık Bakanlığı,  Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü, Güven Sigorta, Bigibox ve Enerji FM’in destekleri ile gerçekleştirilecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı