KKTC MotorSporlarKKTC OFF-ROAD

24 saat offroad hazırlıkları tamamlanıyor

Başbakanlığa bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun katkılarıyla Kyrenia Offroad Derneği tarafından organize edilen, KKTC 2019 Offroad Ralli Raid Şampiyonası ikinci yarışı "Cyprus 24Hr. Offroad Challenge", 22-23 Haziran 2019 tarihleri arasında 24 saat kesintisiz offroad şeklinde ada genelinde gerçekleştiriliyor.

KKTC 2019 Offroad Ralli Raid Şampiyonası ikinci yarışı olan 24 saat offroad, 22-23 Haziran 2019 tarihleri arasında “Cyprus 24Hr. Offroad Challenge” adıyla yapılıyor. Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun katkılarıyla yapılacak yarışta yarışçılar geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yaklaşık 500 kilometre uzunluğundaki parkuru 24 saat boyunca geçmeye çalışacaklar.

Kayıt işlemleri 19 Haziran 2019 Çarşamba akşamı tamamlanıyor
Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün sportif direktörlüğünde yapılacak yarışın kayıt işlemleri ve sporcu toplantısı 19 Haziran 2019 Çarşamba akşamı Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Konferans Salonu’nda yapılacak. Ralli, Raid ve Macera olmak üzere 3 ana kategoride kayıtların alınacağı organizasyonda 4×4 otomobil ve SSV’lerle mücadeleler verilecek.

Format gereği parkur gizliliği var
Kyrenia Offroad Derneği KKTC 2019 Offroad Ralli Raid Şampiyonası formatına göre yapılan Cyprus Offroad Attack, Cyprus 24hr. Offroad Challenge ve Afrodisia yarışlarında parkur önceden açıklanmıyor. Yarışçılar gidecekleri güzergahları start anında alacakları yol kitapçıklarından öğreniyor. Bu sebeple parkur açıklanmadı. 22 Haziran 2019 Cumartesi günü 13.00’da Girne Yat Limanı’nda yapılacak seremoni ile başlayacak yarışın gece yapılacak servis ve dinlenme alanı Karşıyaka Anamur Spor Kulübü Sosyal Tesisleri’ne kurulacak. Yarış starttan 24 saat sonra, 24 Haziran 2019 Pazar günü yine Girne’de son bulacak.

Kayıt Formu için lütfen tıklayınız…

Ek Yönetmelik için lütfen tıklayınız…

Zaman Tablosu

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı