KKTC DRIFTZeki Topcu

2013 İçin Teşekkürler, 2014’e Hoşgeldin

Egrisiyle doğrusuyla yeni kulübümüz, Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü (KKOK) ile çıktığımız bu yolda ilk sezonumuzu sonlandırdık.

***

Amacım, bir başkan olarak KKTC gençliğine amatör yolda başladıkları bu sporda, profesyonel bir şekilde ilerlemelerine olanak sağlamaktı. Bunu da ekibimle beraber layıkıyla yerine getirdiğimizi düşünüyorum.

***

Bu sene geçirdiğimiz beş yarışta, öncelikle sponsorlerimiz Argold ve ilk yarışmada bizlere yardımcı olan Mağusa Belediyesi Başkanı sn. Oktay Kayalp, ikici yarışmamızın sponsorü Ercantan Toyota, ücüncü yarışmamızın sponsörü Michelin ve Oktay çocuk Ltd., Dördüncü yarışmamızın sponsörü shark Energy drink ve yarışmada bize sonsuz destek olan Yakındoğu Üniversitesi ve beşinci yarışmamızın sponsorü Nethouse Networks Ltd.’e ve tabiiki şampiyona sponsorümüz Alpet Ltd’e teşekkür etmek isterim.

***

Ancak bununla beraber sporcularımıza da destek olan bir çok sponsörümüz var ve bunlarıda’da unutmamak gerekiyor. Bununla beraber, bu güzel sezonun mimarları sporcu ve görevli arkadaşlarımın her birine KKTC motorsporları adına tek tek teşekkür ederim.

***

Geçirdiğimiz bir senenin ardından sıra geldi ocak veya şubat ayı içerisinde Şampiyonluk balomuzu yapmaya. Bununda araştırmasını şimdiden yapmaya başladık. Geçirdiğimiz bu güzel sezona yakışır birde güzel şampiyonluk balosu hazırlığı içerisine giriyoruz. Bununla beraber birsonraki senenin de hazırlıklarının başladığının müjdesini sizlere vermek isterim.

***

2013 sezonunun Bir diğer özelliği ise Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulubü’nün (KKOK) ilk şampiyonunu çıkaracak olmasıydı.Koskoca bir sezonun ardından, Kerim Beşok arkadaşımız elde ettiği puanlarla bu ünvana sahip oldu ve Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulubünün ilk Şampiyonu olarak bir anlamda da tarihe adını yazdırmış oldu. Şampiyonada ilk üçü elde eden arkadaşlarımız Kerim Beşok, Edim Macila ve Ulus Candanal’ı da tekrardan tebrik ederiz.

***

Ben bu yazıyı bir teşekkür yazısı olarak sizlere sunmak isterim, herkesin adını tek tek okumak yerine bizimle beraber olan sponsör, seyirci, sporcu, görevli, basın mensubu, yani kısacası bu işe gönül koyan, emek veren, lastik kokusunu birazda tatmış olan herkese çok çok teşekkür ederim.

***

Kısa bir zaman sonra 2014 için görüşmek dileklerimle…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı