DiğerMOTOGPTürkiye Motor SporlarıUluslararası Motorsporları

Red Bull sporcuları hafta sonu Avrupa’da piste çıkıyor

Dünya Superbike Şampiyonası’nda şampiyonluğun en büyük adaylarından Toprak Razgatlıoğlu ve Dünya Supersport Şampiyonası’ndaki Türk temsilciler Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü ise hafta sonu İspanya, Katalunya Pisti’nde mücadele edecek. Heyecanla beklenen yarışlar Red Bull TV ekranlarında yayınlanacak. Moto2 klasmanında Tükiye’yi temsil eden Red Bull sporcusu Deniz Öncü ise pazar günü Portekiz Portimao Pisti’nde boy gösterecek.


Dünya Superbike Şampiyonası’nda (WSBK) Türkiye’yi temsil eden Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu ve Dünya Supersport Şampiyonası’nda (WSSP) mücadele veren genç sporcular Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü, hafta sonu İspanya Katalunya Pisti’nde gerçekleşecek olan sezonun ikinci yarışında mücadele edecek. Bu yılın en büyük şampiyonluk adaylarından Razgatlıoğlu’nun yarışları 23 Mart 2024 Cumartesi ve 24 Mart 2024 Pazar günü TSİ 16.00’da, Sofuoğlu ve Öncü’nün yarışları ise 17.15’te başlayacak. Türk temsilcilerin mücadele edeceği yarışlar Red Bull TV ekranlarından canlı yayınla seyirciyle buluşacak.

Bu yıl Moto2 klasmanında Türkiye’yi temsil eden Red Bull sporcusu Deniz Öncü ise Portekiz’de Portimão Pisti’nde yarışacak. Genç sporcunun heyecan dolu mücadelesi 24 Mart 2024 Pazar günü TSİ 15.15’te başlayacak.

Deniz Oncu, Moto2, Jerez test, 28 February 2024 // Gold & Goose / Red Bull Content Pool // SI202403010760 // Usage for editorial use only //

 


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı